Привіт 👋,
Один з наших проєктів направлений на те, що ми організовуємо тренінги з домедичної допомоги для того, щоб в разі небезпеки ви мали змогу врятувати життя собі чи оточуючим. А також це добрий варіант тімбілдінгу) Тож давайте розкажемо про цей проєкт. Ось наш постер:
Тож що ми пропонуємо людям?
1. Отримати навичку
Проінвестувати в свої скіли виживання, задонативши при цьому на військо.
Навичка – це доведена до автоматизму теорія, що накладена на практику. Ми не беремось робити з вас парамедиків, скоріше бетменів з турнікетами. Наша ціль – навчити вас превентивним навичкам в ситуації, коли поряд не буде нікого компетентного, а блєдіна приземлиться занадто близько.
2. Компетентного інструктора
До нас приходять одні з найкращих (і найприскіпливіших) інструкторів в Україні.
3. Індивідуальний підхід (майже)
12-15 людей на ≈8 годин, і відпрацьовуємо рятувальні навички до автоматизму
(перекурів не буде, якщо шо).
4. Вплив на лінію фронту
Цей донат допоможе збільшити кількість хорошої русні 🙂.
Чому навчаються людоньки?
• Зупиняти кровотечі
Це те, що рятує життя в 99% випадків. Якщо ви навчитесь використовувати назофарингеальную трубку (або хоча б запамʼятаєте назву), але при цьому накладете неправильно турнікет чи не затампонуєте рану – з вас користі не буде. Тому наша задача – навчити вас простим речам, які рятують життя: прямий тиск, турнікети, тампонування ран, пов’язки. Якщо ви це зробите до приїзду швидкої, вас покажуть по тєліку, а як бонус ви з великою ймовірністю врятуєте комусь життя.
• Відкривати дихальні шляхи
Якщо вам пощастило і з вас чи з вашого сусіда не бʼє фонтаном кров, то це не означає, що ваш цивільний обовʼязок виконаний. У випадку, коли поранена людина непритомна, потрібно запевнитися, що постраждалий буде дихати. Саме тому ми розкажемо, як це перевірити і що робити, коли людина все ж не дихає.
• Робити серцево-легеневу реанімацію з використанням автоматичного дефібрилятора
Почекайте казати “га?”. Якщо ви активний користувач метрополітену або використовуєте метро як укриття, то вам точно це треба. Автоматичні дефібрилятори стоять на кожній станції метро. На випадок, якщо комусь стане погано (в задусі та натовпі багато людей втрачають свідомість та стикаються із серцевими нападами) або зверху буде апокаліпсис (2033 не так вже і далеко). Там все доволі просто, але інструкцію для чайників треба таки знати. Вже 7 людей було врятовано в київській підземці і далеко не завдяки навичкам працівників метрополітену.